Betlejemskie Światło Pokoju 2017

Miło jest nam poinformować, że jak co roku, planowany jest wyjazd harcerzy Hufca ZHP „Mazowsze” po Betlejemskie Światło Pokoju. Przekazanie odbędzie się w Warszawie 17.12.2017r. (Niedziela). Poprzedzone będzie Mszą Świętą koncelebrowaną przez jego eminencję Kazimierza Nycza arcybiskupa metropolitę warszawskiego w Archikatedrze Jana Chrzciciela w Warszawie, która rozpocznie się o godz. 16.00. Po Mszy Świętej harcerze przejdą nad Wisłę, gdzie rozpocznie się kolejny etap sztafety. Uroczystości zakończą się ok. godz. 18. Wyjazd z Mińska autokarem planowany jest 17.12.2017 (Niedziela) o godz. 14.30. Powrót do Mińska około godz. 19.00. Koszt 5zł/os.. Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych Zuchów i Harcerzy wraz z rodzicami. Ilość miejsc ograniczona. Chętnych prosimy o kontakt z drużynowymi, bądź bezpośrednio z komendantem Hufca.

A tak było rok temu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.