Spotkanie opłatkowe w Szczepie Harcerskim im. Zbigniewa Nienackiego

W sobotę 16.12.2017r. w Szkole Podstawowej w Hucie Mińskiej gościł Szczep Harcerski im. Zbigniewa Nienackiego oraz Harcerski Oddział PTTK Mińsk Mazowiecki na dorocznym spotkaniu opłatkowym pod przewodnictwem komendanta hm. Dariusza Jackiewicza. Składaniom życzeń nie było końca, a cudne Jasełka przygotowała w tym roku 6 TDH “Grodzianie” z Mrozów. Gromkie brawa po występie po prostu im się należały. Nie zabrakło również gości – rodziców oraz komendanta naszego hufca ZHP, phm. Dariusza Piętki. Na koniec wszystkie zuchenki, zuchy, biszkopty, harcerki, harcerze, instruktorki i instruktorzy otrzymali upominki od Św. Mikołaja.

[WRGF id=776]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.