Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Burza"

Drużynowa :
pwd. Julia Zofia Lisiecka
Data powstania : 29 września 2001 roku
Opis drużyny :

29 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska “Burza” działa na terenie gminy Cegłów i zrzesza uczniów ze szkół w Cegłowie i Wiciejowie. Zbiórki drużyny odbywają się w każdą sobotę o godz. 11:00 w sali udostępnionej przez Klub “Kulturalne Zacisze”. Drużyna liczy obecnie 15 harcerzy, jednak wciąż poszukujemy nowych, chętnych do podejmowania wyzwań młodych ludzi, bowiem drużyna zrzesza młodzież od 10 do 16 roku życia! Należymy do Szczepu Drużyn Harcerskich „Atmosfera”, a działamy przede wszystkim z 71 Gromadą Zuchową “Polarnicy”, z której po ukończeniu 4 klasy pozyskujemy nowych harcerzy. Jesteśmy pogodni, skorzy do pomocy i bardzo kreatywni 😀 Działamy na rzecz lokalnej społeczności i uczestniczymy we wszystkich ważnych uroczystościach. Mimo to wiemy, że przed nami jeszcze dużo pracy 😛 Czuwaj!